משכנתא אופטימלית – הדרך להגיע לתמהיל הנכון ביותר עבורכם

קבלו הצעה:

או התקשרו:

מחירי הבתים בישראל של השנים האחרונות לא מותירים לרבים ברירה  ובכדי להגשים את החלום שלהם על בית פרטי משלהם, הם מוכרחים לקחת משכנתאות אשר יאפשרו להם לבצע את הרכישה בצורה טובה ונכונה, משכנתאות אשר דרכן יהיה להם את הסכום הדרוש לתשלום בעבור הבית אותו הם מעוניינים לרכוש. אם גם אתם כעת מתעניינים בתחום של משכנתאות, קראו את המאמר הבא מאת יועץ משכנתאות מומלץ ומומחה אשר יעניק לכם מידע בעל ערך רב אודות משכנתאות שונות וכל מה שנלווה אליהן.

מהי בכלל משכנתא ?

משכנתא היא הלוואה אותה מעניק הבנק לצורך רכישה של דירה. מדובר בהלוואה גדולה מאוד אשר לרוב כוללת מאות אלפי שקלים והינה נפרסת על פני תקופה ארוכה מאוד, ניתן לראות משכנתאות הנפרסות למשך 25 שנים ואפילו 30 שנה. המשכנתא למעשה מאפשרת לאדם לרכוש את הדירה בה הוא מעוניין וכך בכל חודש להחזיר לבנק חלק מסכום ההלוואה בתוספת הריבית אותה גבה הבנק. אמנם בסופו של דבר, אם מחשבים את הריבית מדובר בהחזר של סכום גדול יותר מסכום ההלוואה המקורית אך לעיתים אין בררה וללא המשכנתא לא ניתן לרכוש דירה.

הגבלות החלות על המשכנתא

כדי למנוע מצבים בהם האם נוטל משכנתא שהוא לא יכול לעמוד בהחזרים שלה, בנק ישראל מכיל הגבלות שונות על נוטלי ההלוואות, הגבלות אשר כל המטרה שלהן היא לגרום לאדם לחשוב פעמיים לפני שהוא נוטל את המשכנתא וכמובן, לא לאפשר לו לקחת משכנתא במידה וההכנסות שלו לא מספיקות כדי לכסות אותה. זו הסיבה לכך שכיום לא ממהרים לקחת משכנתא והבנקים ללא ממהרים לתת אותה ויש לבצע בדיקות רבות ולעבור אישורים רבים עד לקבלת המשכנתא הזו, מה שהופך את תהליך רכישת הבית לארוך יותר אך עבודה עם יועץ משכנתאות יכולה להקל עליו מאוד.

עשוי לעניין אותך:

הכל על ייעוץ משכנתא
הכל על ייעוץ משכנתא

אם אתם מסורבי משכנתא או שאתם מעוניינים לקבל מימון בצורת משכנתא הפוכה, חשוב שתדעו שבאמצעות תהליך מסודר של ייעוץ משכנתא אתם יכולים להשיג בדיוק את

לקריאת המאמר

רוצים להבין יותר ?

התקשרו אלינו 058-430-5321 או השאירו פרטים בטופס ושנשמח לייעץ גם לכם

הכותב, ידידיה רפאלוב יועץ משכנתאות והבעלים של " משכנתא יועצים "