אנחנו בתקשורת

צרו קשר:

או התקשרו:

מדברים עלינו ברשת...

צריכים משכנתא? רוצים להיות בטוחים שהשגתם את התנאים הכי טובים? הבנק לא מאשר לכם את המשכנתא?
הגעתם לגיל השלישי ואתם רוצים לחיות ברווחה כלכלית? ידידיה רפאלוב, בעלי משרד בוטיק לייעוץ משכנתאות בראיון מיוחד לנבחרים עם פתרונות שחייבים להכיר.

עם ניסיון רב בתחום המשכנתאות, מאות תיקי משכנתאות מוצלחים, קשרים מקצועיים וכוח מול הבנקים, לצד הרגישות המתבקשת – מעניקה חברת "משכנתא יועצים" והבעלים ידידיה רפאלוב ליווי אישי ומעטפת מלאה בכל הקשור לעולם המשכנתאות הבירוקרטי והמסובך.

"איך לוקחים משכנתא" זוהי אחת השאלות המטרידות ביותר בדרך להגשמת אחד החלומות הגדולים של רבים מאיתנו – להפסיק להתרוצץ בין דירות שכורות ולרכוש אחת ולתמיד נכס פרטי משלנו.

 

מי מאיתנו לא חולם להחזיק בבעלותו בית בעתיד ? על מנת להגשים את החלום, הבנקים מציעים משכנתאות בסכומים שונים בהתאם ליכולתו הכלכלית של המבקש, הנכס המבוקש ועוד.

מהי משכנתא הפוכה ? עבור מי היא מיועדת ? וכמה כסף ניתן לקבל בדרך זו ? ידידיה רפאלוב יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא יועצים" מסביר על "משכנתא הפוכה"?
כדי לצלוח את התהליך ולוודא שעשיתם את המקסימום כדי לקבל את תנאי המשכנתא הטובים ביותר מומלץ לפנות לשירותיו של יועץ משכנתאות מקצועי ואמין שיסייע לכם בתהליך קבלת המשכנתא והשגת התנאים הטובים ביותר,
יועץ משכנתאות הוא כנראה אחד הגורמים שתמצאו את עצמכם פונים אליו בבקשה לסיוע וליווי, לאחר שגיליתם שעומדת בפניכם האפשרות ללקיחת משכנתא לסגירת ההלוואות שודאי לקחתם על מנת לעמוד באותה הוצאה גורלית ?

לפעמים, מסיבות שונות המשתנות מאדם לאדם, ניגשים לעולם המשכנתאות מבלי לחקור יותר מידי או לחשוב על העסקה שעומדים לסגור. בעתיד, ימצא עצמו האדם מתמודד עם סכומי כסף שהוא אינו מסוגל לשלם או שיסתבר שהתנאים עליהם חתם במקור לא מתאימים לו. אז מה אפשר לעשות?