משכנתא חדשה


משכנתא חדשה

משכנתא היא העסקה הגדולה והמשמעותית ביותר בחייהם של רובינו

חברת משכנתא יועצים מציעה ללקוחותיה שירות של ליווי וייעוץ לבחירת המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם, החל מהכרת אופי המשפחה דרך בחינת מסלולי המשכנתא הקיימים בשוק וכלה בבחירת משכנתא המותאמת עבורכם באופן אישי. השלבים הללו יאפשרו לכם להפיג את החששות ולבחור משכנתא שתלווה אתכם בפריסה בצורה נוחה יותר לשנים הבאות.

נעים להכיר – יועץ משכנתאות אישי מטעם החברה ייפגש אתכם, יבחן את גובה ההלוואה שאתם זקוקים לה ויעיין במסמכים הרלוונטיים לתהליך, כגון: דפי עו"ש (עובר ושב), תלושי משכורת ומסמכים נוספים. בתהליך זה נבחן את האפשרויות העומדות בפניכם.

תכנון פיננסי ואיסוף נתונים –  יועץ משכנתאות יעזור לכם גם לבחון את המסלולים המתאימים ביותר לכם אישית מול מספר בנקים למשכנתאות, וננהל בשמכם משא ומתן מקיף להשגת תנאי המשכנתא הטובים ביותר לאורח חייכם, עם אופק הסתכלות על העתיד (הרחבת המשפחה והוצאות עתידיות).

בחירת תמהיל משכנתא מותאם אישית – לאחר בחינת הממצאים, יועץ משכנתא ישיג עבורכם את התמהיל האופטימלי לכם שייבנה על סמך יכולת ההחזר שלכם, המסלול הזול ביותר שבנמצא, וזאת לאחר ביצוע השוואות מקיפות בין המסלולים והריביות בין הבנקים למשכנתאות.

השלב הסופי – מזל טוב! עליכם לגשת ולחתום על המסמכים בבנק עצמו.

חיסכון כספי עצום – יועצי המשכנתאות בחברתנו מציעים ניסיון רב בתחום ייעוץ משכנתאות ויידעו לחסוך עבורכם אלפי שקלים באמצעות בחירה נכונה של תמהיל המשכנתא.

גוף חיצוני אובייקטיבי – יועצי משכנתאות שייצגו אתכם באובייקטיביות מול הבנק ללא כל אינטרס, בניגוד ליועצים מטעם הבנק.

התאמה לצרכים של הלקוח – יועץ משכנתא מקצועי יתאים בעבורכם את המשכנתא בהתאם לצרכים הייחודים שלכם.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם עם אחד מיועצי המשכנתאות שלנו לחץ כאן