אשראי לעסקים


אשראי לעסקים

כל חברה זקוקה למקורות מימון ואשראי על מנת לאפשר את הפעילות השוטפת, השקעה בציוד ובמלאי, מימון הון חוזר פיתוח והתרחבות. גיוס אשראי לעסק הוא תפקיד למומחים שכן ההתנהלות מול הגוף נותן האשראי מורכבת ויש להבין את ה"שפה" הפיננסית ואת הדרישות ההכרחיות על מנת לקבל הלוואה או מימון מסוגים שונים.

 

עסקים רבים ממהרים לפנות לבנקים במטרה לבקש מסגרת אשראי, ועושים זאת ללא ידע והכרות עם התהליך, ולכן נוחלים כישלון. הניסיון שלנו מלמד כי בקיאות בפרטים ומקצועיות היא הדרך להצליח ולהשיג את המטרה של כל עסק, קטן כגדול. במסגרת עבודתנו מול הבנקים אנו מבצעים את כל הבדיקות הנדרשות, ומכינים דוח פיננסי מקיף אודות פעילותה של החברה, המדגיש את חוזקה. אנו פונים למספר בנקים במקביל ומגישים דוח בקשת אשראי, דוח בפורמט המוכר והמקובל בבנקים. אנו מבצעים עבור לקוחותינו מו"מ במטרה להשיג עבורם את תנאי האשראי הטובים ביותר עבורם. בתהליך זה אנו מייצרים עבור לקוחותינו מסגרת אשראי בתנאים אופטימאליים, אשר חוסכים עלויות רבות.


גיוס אשראי חוץ בנקאי

לא רבים יודעים כי קיימות אלטרנטיבות מימון נוספות לצורך גיוס אשראי לעסקים, מלבד פניה לבנקים. במסגרת השירות שאנו מספקים ללקוחותינו, אנו חושפים את לקוחותינו לכל אותן אפשרויות, במטרה להשיג עבורם את האפשרות המשתלמת ביותר. בין האפשרויות קיימות קרנות פרטיות וממשלתיות המספקות אשראי חוץ בנקאי לעסקים. אנו נבחן עבורכם את כל אותן האלטרנטיבות לטובת גיוס אשראי לעסק שלכם, הן באמצעות אשראי בנקאי והן באמצעות אשראי חוץ בנקאי, ונבצע עבורכם את כל שלבי התהליך, עד להשגת האשראי הטוב ביותר.

גיוס אשראי איכותי, עם מאמץ מינמאלי מצידך
כשחושבים על לקיחת הלוואה עולות ישר מחשבות כמו תור ארוך בבנק, התרוצצות רבה בין גופים שונים במטרה להשיג תנאים טובים, מסעות שכנוע ולא מעט סבל. את כל אלו ועוד אנו חוסכים מכם במחלקת גיוס האשראי של משכנתא יועצים תמצאו את מיטב אנשי המקצוע שיציעו לכם כלי יעיל לקבלת הצעות אטרקטיביות מהמוסדות הפיננסיים הגדולים במשק. אנו נאפשר בקלות ובנוחות לקבל פניות מבנקים וגופים אחרים, להשוות בין כל ההצעות ולבחור את המשתלמת והמתאימה ביותר.

חיסכון בזמן ובכסף - גיוס מהיר!
גיוס אשראי יכול כל עסק לנסות ולעשות באופן עצמאי, אך אין ספק שהדבר יכלול תהליך ארוך ומייגע, והסיכוי להשגת תנאים אופטימאליים נמוך. במשכנתא יועצים אנו מכירים  מבפנים את תהליכי העבודה והדרישות של כל גורמי מתן האשראי, ונוכל לסייע לך לצלוח את התהליך בזמן קצר וביעילות מירבית.


גיוס אשראי באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
זאת ועוד, אנו במחלקת האשראי של משכנתא יועצים נמקסם את סיכויי ההצלחה על ידי כך שאנו מקפידים להתאים את הבקשות ואת אופן הצגתן לצורת הפעילות של כל בנק. ההכרות האישית המעמיקה שלנו עם גורמי המפתח בבנקים מאפשרת לנו לדעת היכן הסיכויים הגבוהים ביותר לקבל אשראי, בכפוף לשורה של נתונים עסקיים חשובים, כמו מבנה העסק, מאזן, תחום פעילות, יכולת החזר וביטחונות.


לתיאום פגישת ייעוץ חינם עם  אחד מיועצי האשראי שלנו לחץ כאן